«

»

Uspešno izpeljan 8. veleslalom članov in članic SVIZ Slovenije

Naš Območni odbor Velenje je že sedmič zaporedoma uspešno organiziral in izpeljal veleslalom za članice in člane SVIZ na Golteh. Prijavljenih je bilo 243 smučark in smučarjev ter 72 navijačev. V skupnem seštevku smo zmagali, dosegli smo1262 točk. Drugi je bil Območni odbor Ljubljane in okolice, ki je dosegel 1169 točk, na tretje mesto pa so je uvrstil Območni odbor Celje, ki je dosegel 835 točk. Tekmovalci in gledalci so prišli iz 18 območnih odborov od Lendave do Pirana.

Nekaterim našim članom se je uspelo v svojih kategorijah uvrstiti na stopničke. To so bili:

Barbara Zupan 1. mesto, Andrej Stefanovič 1. mesto, Primož Jelšnik 1. mesto in Tatjana Rednjak 2. mesto

Vsem nastopajočim iskreno čestitamo. Upamo, da so tudi vsi spremljevalci uživali in navijali v pravem zimskem vzdušju. Organizacijskemu odbora velika zahvala za odlično organizacijo. Prav tako zahvala Smučarskemu centru Golte in časomerilski ekipi Timing Golte za sodelovanje pri izvedbi.